RU UA

Бязь - скромна героїня вашого комфортного сну

  • 01 листопад 2024 14:03:25
  • Переглядів: 46
Бязь - скромна героїня вашого комфортного сну>

Бязь — скромна героїня вашого комфортного сну

Бязь — натуральна бавовняна тканина, що має унікальні характеристики. Вона однаково виглядає з лицьового боку та з вивороту, відрізняється міцністю та гладкістю. Тканина зносостійка, витримує до 200 прань. Саме тому вона ідеальна для пошиття постільної білизни. Також матеріал використовується для виробництва дитячих пелюшок або інтер'єрного текстилю.

Щоб уникнути помилок під час вибору виробів, ознайомтеся з основними особливостями тканини. Зверніть увагу на те, якою щільністю має бути бязь для постільної білизни. Візьміть до уваги рекомендації щодо прання та прасування. У нашій статті розглянуті всі моменти, які допоможуть сформувати правильну думку про тканину та зрозуміти, чим вона гарна. Ви дізнаєтеся, як вибрати постільну білизну з бязі і за якої температури її прати для збереження властивостей матеріалу. Отримайте експертну інформацію, щоб забезпечити комфортний сон.


Що таке постільна білизна з бязі: ключові переваги тканини

При виборі приладдя для денного/нічного відпочинку нерідко виникає питання про постільну білизну з бязі. Що це і в чому полягає його переваги? Щоб отримати відповідь, ознайомтеся з основними плюсами тканини, серед яких:

  1. Міцність та практичність, збереження вихідного зовнішнього вигляду навіть при активному використанні та численних праннях. Яскравість фарб зберігається протягом тривалого періоду експлуатації.
  2. Зручність при виробництві виробів. Це обумовлено тим, що тканина не обсипається при розкрої та пошиття.
  3. Чудові поглинаючі властивості, гіпоалергенність. Ви можете використовувати вироби і спекотним літом, і холодом. Вони ідеально підходять і для дорослих, і для дітей.
  4. Невибагливість у догляді, оскільки матеріал легко стирається, досить швидко сохне та відмінно відпрасовується.
  5. Відсутність деформацій. Знаючи, що за тканину бязь для постелі, вибирайте її без сумнівів. При дотриманні рекомендацій щодо догляду матеріал не дасть усадку та не розтягнеться.

Можливо, тканина здасться вам дещо грубуватою. Але ми знаємо, як зробити постільну білизну з бязі м'якою. Використовуйте функцію відпарювання під час прасування, попередньо заливши в контейнер праски злегка підсолену воду.

Яка щільність має бути у постільної білизни з бязі: різновиди натуральної тканини

Професіонали розрізняють кілька різновидів тканини залежно від методу фарбування та інших характеристик. Нижче наведено інформацію про основні з них та про те, яка має бути щільність бязі для постільної білизни. Ознайомтеся з наявними пропозиціями, щоб не помилитись у виборі. Ви маєте такі види тканин, як:

  1. Сувора. Матеріал у незабарвленому та невибіленому вигляді, його середня щільність становить 125 г/м2. Тканина характеризується високою міцністю, але вона груба на дотик. В основному використовується для вироблення м'якшого матеріалу.
  2. Білена. Приємне на дотик полотно, його щільність дорівнює 130 г/м2. Якщо виникло питання про те, як вибрати бязь для постільної білизни, зверніть увагу на даний вид матеріалу.
  3. Гладкофарбована. Має ті ж характеристики, що і вибілена тканина. Різниця лише в тому, що при її обробці використовуються стійкі гіпоалергенні барвники.
  4. Набивна. Найбільш красива та цікава тканина. Привертає увагу наявністю набивного малюнка, накладення якого здійснюється способом термодруку.

Тепер про головне: яка щільність бязі краще для постільної білизни? З метою домашнього використання ідеальний показник 110 – 125 г/м2, громадського (готелі, лікарні та ін.) — 130 – 160 г/м2.

Як вибрати постільну білизну: бязь та особливості догляду за нею

Зробивши висновки про те, бязь якої щільності краще для постільної білизни, переходьте до вибору виробів. Для цього візьміть до уваги розміри ліжка, подушок та ковдри. Інакше виникнуть проблеми під час підготовки спального місця.

Одне з найчастіших питань при догляді за постільною білизною з бязі: при якій температурі прати та гладити комплекти? Вироби прослужать довше за дотримання простих рекомендацій. Серед них:

  1. Дозволено ручне та машинне прання при температурі не більше +40 °C.
  2. Не використовуйте гелі та інші засоби, які містять хлор.
  3. Не стирайте білу та кольорову білизну разом.
  4. Виставляйте віджим не більше 500 оборотів при першому пранні, 800 оборотів — при наступних.
  5. При використанні кондиціонера ви насолодитеся м'якістю білизни та приємним ароматом.

При сушінні комплектів вивішуйте їх у затінених ділянках. Яскраве сонячне проміння може негативно вплинути на колір. Глажка рекомендована з вивороту виробів у режимі «Бавовна».

 
Цей сайт використовує cookie. Переглядаючи цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
ок